Connect with us

Kronika wypadków

Kierowca w Lubinie potrącił starszego pana na przejeździe rowerowym. Policja pokazała nagranie

Opublikowano

-

W Lubinie kamery zarejestrowały, jak kierowca samochodu nie ustąpił przejeżdżającemu przez przejazd 74-letniemu rowerzyście. Poszkodowany z ciężkimi obrażeniami głowy trafił do szpitala

29-latek z Lubina doprowadził do poważnego wypadku w piątek (8 października) na przejeździe rowerowym zlokalizowanym przy ul. Armii Krajowej. Kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu rowerem 74–letniemu mężczyźnie. Uderzony samochodem rowerzysta doznał poważnych obrażeń głowy. Pogotowie ratunkowe odwiozło go do szpitala.

w wyniku czego poszkodowany doznał poważnych obrażeń głowy. Rowerzysta został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala. Kierujący skodą, 29–letni mieszkaniec Lubina, w chwili zdarzenia był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci z lubińskiej komendy, którzy będą teraz szczegółowo wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. „Niestety kierujący albo zapominają o obowiązujących przepisach, albo zwyczajnie nie uważają w miejscach, gdzie uwaga powinna być szczególna i wtedy dochodzi do potrąceń” – napisali policjanci publikując film z wypadku.

bz