Connect with us

Pojazdy

Zabudowy warsztatowe busów – zalety takiego rozwiązania

Opublikowano

-

Wiele branż korzysta ze wsparcia aut dostawczych. Niestety praktyka pokazuje, że sam zakup samochodu nie zawsze rozwiązuje problemy związane z potrzebami transportowymi. Przestrzeń ładunkowa może być przestronna, ale z reguły nie jest dobrze wyposażona. Osoby szukające idealnego rozwiązania mogą zdecydować się na specjalistyczne zabudowy warsztatowe. Jak wygląda takie wyposażenie i dlaczego warto się na nie decydować?
Fot. mat. reklamodawcy

Fot. mat. reklamodawcy

Jakie firmy skorzystają, wybierając zabudowy warsztatowe do busa?

Zabudowy busów to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują wyposażyć swoją flotę w rozwiązania pozwalające na przewóz elektronarzędzi, urządzeń pomiarowych, elementów montażowych czy materiałów technicznych. Z zabudów warsztatowych korzystają firmy z takich branż, jak usługi serwisowe i monterskie, instalatorzy OZE czy przedsiębiorcy prowadzący firmy remontowo-budowlane. Zabudowa warsztatowa busa to częsty wybór ekip pomocy technicznej oraz wszystkich innych przedsiębiorców, którzy na co dzień pracują w terenie i potrzebują mieć dostęp do elementów wyposażenia warsztatu.

Zastosowanie specjalistycznej zabudowy pozwala w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń bagażową w samochodzie. Dzięki temu firmy są w stanie przewieźć więcej towaru, ochronić go przed uszkodzeniem oraz sprawniej obsługiwać swoich klientów.

Na czym polega zabudowa warsztatowa busa?

Zabudowa warsztatowa pojazdu dostawczego może kojarzyć się z regałami i taśmami montażowymi, ale firma GEMA POLAND idzie o krok dalej. Zabudowy GEMA to modułowy system elementów, które każdorazowo są personalizowane z uwzględnieniem konkretnych potrzeb klienta oraz specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej. Większość z elementów zabudowy występuje w wielu wariantach, a zabudowę można w każdym momencie zmodyfikować, dopasowując ją do zmieniających się potrzeb. Warsztatowe wyposażenie pojazdu może składać się z:

  • solidnych regałów i wysuwanych szuflad;
  • pojemników, kontenerów oraz kuwet;
  • uchwytów na specjalistyczny sprzęt lub elementy dłużycowe;
  • rozkładanego imadła do prac ślusarskich;
  • blatów roboczych pozwalających na wykonywanie precyzyjnej pracy bezpośrednio u klienta.

Zabudowy busów GEMA powstają na podstawie precyzyjnego projektu zatwierdzonego przez klienta. Dzięki temu zamawiający otrzymuje produkt, który idealnie odpowiada jego potrzebom.

Wybierz zabudowy warsztatowe samochodów dostawczych GEMA POLAND

Firma GEMA POLAND działa na terenie całego kraju z dojazdem do klienta. To polska marka, która zgromadziła ponad 30 lat doświadczenia w projektowaniu zabudów na potrzeby wielu różnych biznesów. Praktyka nie jest jednak jedynym, co wyróżnia specjalistów GEMA. Dlaczego warto korzystać z usług GEMA POLAND?

Zabudowy gwarantujące bezpieczeństwo i wytrzymałość

Projektując zabudowy GEMA korzysta wyłącznie ze sprawdzonych materiałów. Szkielet każdego projektu wykonywany jest z anodyzowanego aluminium. Jest lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe i odporne na działanie wilgoci. Niższa masa własna niż w przypadku stali nierdzewnej pozwala obniżyć spalanie nawet o 0,5 litra na 100 km.

Spody półek i szuflad są wykonane z kompozytu odpornego na uszkodzenia mechaniczne i jednocześnie łatwego do utrzymania w czystości. Autorskie rozwiązania montażowe powodują, że wszystkie elementy ruchome pracują bezgłośnie i zapewniają komfortową, cichą jazdę porównywalną z podróżą autem osobowym.

Fot. mat. reklamodawcy

Fot. mat. reklamodawcy

Zabudowa busa projektowana z uwzględnieniem potrzeb klienta

Wytrzymałe materiały to nie wszystko. Zabudowa pojazdu powinna uwzględniać specyfikę konkretnej działalności gospodarczej. Firmy telekomunikacyjne docenią możliwość montażu uchwytów do przewozu zwojów kabli. Przedsiębiorstwa remontowe chcą zabezpieczyć kosztowne elektronarzędzia i zabezpieczyć drobne elementy montażowe podczas jazdy. Każda zabudowa GEMA jest inna. GEM przygotowuje zabudowę w ciągu kilku dni i niezwłocznie po jej akceptacji specjaliści przystępują do pracy. Zapomnij o czekaniu na modernizację floty przez długie miesiące.

Ergonomiczne rozwiązania dostępne na wyciągnięcie ręki

Zabudowy do aut dostawczych GEMA mogą być łatwo modyfikowane dzięki gęsto rozmieszczonym otworom montażowym. Zabudowa busa musi też gwarantować odpowiednio wysoką wytrzymałość. Dlatego półki w regałach GEMA wytrzymują do 120 kg nacisku, a szuflady – do 90 kg. Półki z wysokim frontem oraz zamontowanymi, ruchomymi separatorami pozwalają na idealne zagospodarowanie przewożonych elementów, które nie wypadną podczas jazdy.

Wszystko to sprawia, że zabudowy GEMA ułatwiają codzienną pracą, pomagają zagospodarować przestrzeń i umożliwiają łatwy dostęp do przewożonych materiałów.

Funkcjonalny bus? Zabudowa warsztatowa GEMA dla wymagających

Jeśli szukasz rozwiązań “szytych na miarę” i chcesz zamienić samochód dostawczy w prawdziwy mobilny warsztat, zajrzyj na: https://gemapoland.pl/zabudowa-warsztatowa-busa-i-aut-dostawczych/. GEMA POLAND od 30 lat stosuje własne, opatentowane rozwiązania, aby pomagać swoim klientom w organizowaniu pracy. Nie szukaj półśrodków i wybierz współpracę z profesjonalistami. Szybko przekonasz się, że taka decyzja się opłaci.

Artykuł sponsorowany

Reklama